Solarium

Zapraszamy

Tytuł

 

Wystarczą trzy minuty spaceru w oparach ciekłego powietrza o temperaturze minus 120 stopni C, by zapomnieć o bólu, odzyskać radość życia i odmłodnieć.
Wszystko dzięki temu, że krew zacznie krążyć cztery razy szybciej niż zwykle.

Z krioterapii mogą korzystać osoby w różnym wieku, kobiety i mężczyźni pod warunkiem, że pozwala na to ich stan zdrowia.
Przed wejściem do kabiny i poddaniem się schładzaniu do minus 120 stopni musi zbadać nas lekarz i wydać świadectwo dopuszczenia do terapii zimnem.
Osobom, które są pierwszy raz, fizjoterapeuta omawia zabieg i informuje je jak należy się zachowywać.
W pierwszej fazie trwania zabiegu następuje zwężenie naczyń krwionośnych powierzchownych, zmniejszenie przepływu krwi obwodowej i obniżenie metabolizmu,
w drugiej – rozszerzenie naczyń krwionośnych umożliwiające większe dotlenienie i odżywienie tkanek.
Podczas zabiegu działa na nas temperatura minus 120 stopni Celsjusza, jednak zimna nie odczuwamy, jedynie niewielkie szczypanie skóry.
Po wyjściu z kabiny należy przez kilkanaście minut poćwiczyć intensywne w sali fitness (rowerek, bieżnia), aby rozgrzać się.

Slolarium działanie

 

Zdrowotne – zmniejsza dolegliwości bólowe, działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, polepsza krążenie, zwiększa odporność, eliminuje toksyny, leczy wiele schorzeń zwłaszcza układu ruchu i oddechowego.
Estetyczne – działa relaksująco, odmładzająco, zwiększa napięcie skóry, wygładza ją (niweluje cellulitis), wspomaga odchudzanie.

Cennik

 

Pojedyncze wejście 25,00 zł (karnet 10 wejść 190,00 zł),
– emeryci i renciści 20,00 zł (karnet 10 wejść 150,00 zł)
– emerci i renciści z gminy Słupsk 15,00 zł (karnet 10 wejść 100 zł)

Rejestracja

 

tel. kom. 883 355 132, (59) 841 25 51, 841 25 55, wew. 22.

Pliki do pobrania

atrakcje1 atrakcje2

Copyright © 2016