Judo

Historia judo

Judo w Gminie Słupsk pojawiło się w 1996 roku w Szkole Podstawowej we Wrześciu. Założycielem sekcji był pan Jacek Słupski, w klubie na początku pracował jeszcze Wiesław Hałaburda. We wrześniu 1997 roku jako trener trafił tam Tomasz Kołodziejski. Już w pierwszym roku pracy jego podopieczna Aleksandra Koper wywalczyła złoty medal na Mistrzostwa Polski Kadetek i srebrny na Mistrzostwach Polski Młodziczek, od tego roku regularnie zawodnicy i zawodniczki UKS „Piast” Wrzeście zdobywali medale Mistrzostw Polski: brązowe medale na Mistrzostwach Polski Młodzików zdobywali Piotr Okrój, Aleksandra Kołodziejska, Beata Borowicz, Daniel Białowąs, Mateusz Winiarczyk również w Juniorach Młodszych Piotr Okrój zdobył brązowy medal. Srebrne medale zdobywali w młodzikach Adrian Winiarczyk, w formach kata Honorata i Justyna Rugała. Dwukrotnie w Juniorach Młodszych Mateusz Winiarczyk zdobywał pierwsze miejsce i złoty medal Mistrzostw Polski. Jedyny medal w kategorii Juniorów zdobył Mateusz Winiarczyk. Na hali sportowo-widowiskowej w Jezierzycach Tomasz Kołodziejski rozpoczął prace w 2005 roku i w tym tez roku Judo zawitało do Jezierzyc. Od 2005 roku do dziś zawodnicy z Jezierzyc reprezentują gminny klub UKS „Piast” Wrzeście. Od 2005 roku zajęcia prowadzone są w grupie najstarszej przedszkolaków, a dla dzieci z Jezierzyc i okolic dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki na sali judo w godzinach 15.00- 17.30.

Zapisz 6-latka

UKS Piast Wrzeście rozpoczął nabór do sekcji Judo 6-latków. Trenujemy przyszłych mistrzów. Bądź Jak Mateusz Winiarczyk i zdobądź swój złoty medal.
Treningi odbywają się w hali widowiskowo – sportowej w Jezierzycach. Zajęcia prowadzi Mistrz Polski Masters – Tomasz Kołodziejski.
Ilość miejsc ograniczona. Nie czekaj, zadzwoń i zapisz swoje dziecko na treningi:

600239878

Copyright © 2016