Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Koniec sezonu ALS. Znamy zwycięzców

W sobotę, 21 kwietnia, w hali widowiskowo – sportowej w Jezierzycach zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki o puchar Wójta Gminy Słupsk w sezonie 2017/2018.

W pierwszym meczu finałowym, rozegranym przed tygodniem, Strzelino wygrało z Wieszynem 3:1 (25:20, 17:25, 25:20, 25:21). Mecz rewanżowy miał zupełni inny przebieg. Wieszyno ostatecznie wygrało 3:2 (25:15, 25:23, 33:35, 17:25, 15:13), lecz było to iście pyrrusowe zwycięstwo. Po dwóch setach Wieszyno prowadziło 2:0 i było o krok od triumfu w rozgrywkach. W trzecim secie zawodnicy z Wieszyna mieli kilka piłek meczowych, lecz ostatecznie przegrali 33:35. Jeszcze w secie czwartym Wieszynianie mieli szansę na zdobycie pucharu, lecz przegrali go wyraźnie 17:25. Set piąty był już formalnością, ponieważ Strzelino zapewniło sobie sukces w dwumeczu dość łatwo wygranym setem czwartym.

W rozegranym wcześniej, niezwykle zaciętym pojedynku, Zmieszani pokonali Siemianice 3:2 (24:26, 25:19, 19:25, 30:28, 15:10) i tym samym zajęli 3 miejsce w tej edycji rozgrywek.
Zwycięska drużyna ze Strzelina oraz pozostali zdobywcy miejsc na podium, otrzymali okazałe Puchary Wójta Gminy Słupsk oraz nagrody w postaci wejściówek do Parku Wodnego Redzikowo.

Już za kilka miesięcy ruszą rozgrywki sezonu 2018/2019, o czym poinformujemy w odrębnym komunikacie.